Kontakt

Kontakta Stockholm-Västberga

 

Har du frågor, vill bolla ett problem eller bara utbyta erfarenheter är du alltid välkommen att kontakta oss.

E-post:
vgnordic.info.soder@ahlsell.se

Telefon: 08-702 09 20

Besöksadress: 
Västberga allé 60
126 30 Hägersten

Öppettider:
Måndag-Torsdag: 06:00-16:00
Fredag: 06.00-14:30
Dag före röd dag samt dag före Midsommar, Julafton och Nyårsafton stänger vi klockan 12.00.

Våra medarbetare på Västberga allé 60, 126 30 Västberga

GöranTörnquist

Göran Törnquist

Säljchef/Butikschef
E-postgoran.tornqvist@ahlsell.se
Tel: 08-409 577 24

Björn Rönngren

Innesäljare
E-postbjorn.ronngren@ahlsell.se
Tel: 08-409 577 21

Daniel Nordin

Säljare
E-postdaniel.nordin@ahlsell.se
Tel: 08-409 577 23

Johannes_T

Johannes Törnqvist

Innesäljare
E-postjohannes.tornqvist@ahlsell.se
Tel: 08-409 577 27

 Jack Braun

Jack Braun

Butiksäljare/Lager
E-postjack.braun@ahlsell.se
Tel: 070-580 04 79

 PatrikKarlström

Patrik Karlström

Butiksäljare/Lager
E-postpatrik.karlstrom@ahlsell.se
Tel: 08-409 577 28

Thomas_Karlsson

Thomas Karlsson   

Butiksäljare/Lager
E-postthomas.karlsson@ahlsell.se
Tel: 08-409 577 06

robban

Robert Johansson

Butiksäljare/Lager
E-postrobert.johansson@ahlsell.se
Tel: 08-409 577 22

 Oskar Sienko

Oskar Sienko

Butiksäljare/Lager
E-postoskar.sienko@ahlsell.se

 

Kontakta Stockholm-Sollentuna

Har du frågor, vill bolla ett problem eller bara utbyta erfarenheter är du alltid välkommen att kontakta oss.

E-post
vgnordic.info.norr@ahlsell.se

Telefon: 08-702 09 20 

Besöksadress:
Djupdalsvägen 27
192 51 Sollentuna

Öppettider:
Måndag-Torsdag: 06:00-16:00
Fredag: 06.00-14:30
Dag före röd dag samt dag före Midsommar, Julafton och Nyårsafton stänger vi klockan 12.00.

Våra medarbetare på Djupdalsvägen 27 

andreas

Andreas Holmström

Säljchef/Butikschef
E-postandreas.holmstrom@ahlsell.se
Tel: 08-409 577 10

Peter

Peter Brygt

Säljare
E-postpeter.brygt@ahlsell.se
Tel: 08-409 577 01

 

 

20140506_0077

Lennart Nordbrandt

Säljare
E-postlennart.nordbrandt@ahlsell.se
Tel: 08-409 577 03

 Stefan

Stefan Arvidsson

Innesäljare
E-poststefan.arvidsson@ahlsell.se
Tel: 08-409 577 04

placeholder

Anna Juhlin  

Butiksäljare/Lager
E-postanna.juhlin@ahlsell.se
Tel: 08-409 577 05

OlleEde

Olle Ede   

Butiksäljare/Lager
E-postolle.ede@ahlsell.se
Tel: 08-409 577 07

 

 

 

Kontakta Göteborg-Mölndal

Har du frågor, vill bolla ett problem eller bara utbyta erfarenheter är du alltid välkommen att kontakta oss.

E-post:
vgnordic.info.gbg@ahlsell.se

Telefon: 031-387 32 00

Besöksadress: 
Kryptongatan 5
431 53 Mölndal

Öppettider:
Måndag-Torsdag: 06:00-16:00
Fredag: 06.00-14:30
Dag före röd dag samt dag före Midsommar, Julafton och Nyårsafton stänger vi klockan 12.00.

Våra medarbetare på Kryptongatan 5

Laila Gillenfelt 

 

Laila Gillenfelt

Säljchef/Butikschef
E-post: laila.gillenfelt@ahlsell.se
Tel: 031-83 49 12

Michaela Loritz

Michaela Loritz

Innesäljare
E-post: michaela.loritz@ahlsell.se
Tel: 031-69 53 41

 Robin_gbg

Robin Ekengren

Butiksäljare/Lager
E-post: robin.ekengren@ahlsell.se
Tel: 031-387 32 05

 Julius Öberg

Julius Öberg

Butiksäljare/Lager
E-post: juliu.oberg@ahlsell.se
Tel: 0700-09 23 08

 MikaelW

Mikael Warting

Utesäljare
E-post: mikael.warting@ahlsell.se
Tel: 031-387 32 02

 

Kontakta Malmö

Har du frågor, vill bolla ett problem eller bara utbyta erfarenheter är du alltid välkommen att kontakta oss.

E-post:
vgnordic.info.malmo@ahlsell.se

Telefon: 040-655 05 54

Besöksadress: 
Pinjegatan 5
213 63 Malmö

Öppettider:
Måndag-Torsdag: 06:30-16:00
Fredag: 06.30-14:30
Dag före röd dag samt dag före Midsommar, Julafton och Nyårsafton stänger vi klockan 12.00.

Våra medarbetare på Pinjegatan 5

 Mikael_Levin_Heimer_Malmo

Mikael Levin Heimer

Säljchef/Butikschef
E-post: mikael.levin.heimer@ahlsell.se
Tel: 040-15 80 99

gerry 

Gerry Persson

Innesäljare
E-post: gerry.persson@ahlsell.se
Tel: 040-655 96 07

Maria

Maria Ekelund 

Butiksäljare/Lager
E-post: maria.ekelund@ahlsell.se
Tel: 040-22 77 06

 Kjell_J

Ewa Tuvesson

Butiksäljare/Lager
E-post: ewa.tuvesson@ahlsell.se
Tel: 040-22 77 07

 Hampus_Bengtsson_Malmo

Hampus Bengtsson 

Butiksäljare/Lager
E-post: hampus.bengtsson@ahlsell.se

 Kjell_J

Kjell Jamedon

Utesäljare
E-post: kjell.jamedon@ahlsell.se
Tel: 040-655 80 89

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kommentarsmöjligheter för detta inlägg är stängda.